Liepu Laipas | viesu nams |

Liepu laipas – vieta Jūsu atpūtai! Tālāk no pilsētas kņadas un lielceļu putekļiem Mazās Juglas krastos jūs sagaida omulīgs un viesmīlīgs atpūtas nams – Liepu laipas.

Vidzeme, Ikšķiles novads, 35 km no Rīgas – Liepu laipas

26555876 Liepu laipas

Kad esat noraizējies vai noraizējies, relaksācijas izpēte var palīdzēt jums rūpēties par sevi. Relaksācija var nenovērst jūsu spriedzes vai raižu avotu. Tomēr tas var sniegt garīgu atelpu no šīm domām un palīdzēt jums pārorientēties.

Ir pieejamas vairākas relaksācijas tehnikas. Daudzus var pabeigt īsā laika periodā bez aprīkojuma. Apskatiet tālāk sniegtos ieteikumus un idejas, lai uzzinātu, kā jūs varētu iekļaut relaksāciju savā parastajā rutīnā.

Neuztraucieties, ja kāds no ieteikumiem jums neder. Vienkārši izmēģiniet tos, kas tos dara.

Liepu laipas

Liepu laipas mani vienmēr ir valdzinājusi. Es domāju, ka Liepu laipas tas bija saistīts ar tā spēku un lielumu – atrodieties laivā okeāna vidū (neatkarīgi no tā, cik liels kuģis), un jūs sākat Liepu laipas saprast, cik maza daļa mēs esam kaut Liepu laipas kas tik ļoti lielāki par mums pašiem. Es prātoju, vai varbūt tas ir saistīts ar savu krāsu. Ūdens, Liepu laipas kas karstā vasaras dienā Liepu laipas izskatās tik idillisks – tirkīza un negāzēts – Liepu laipas var dot daudz vairāk priekšnojautas sajūtu vētrainā dienā, kad Liepu laipas ūdens kļūst pelēks, kad tas viļņojas un šķiet, ka pašas debesis tajā pilējas.

Viesnicas

*

atputas vieta

*

atpūtas vietas

*

brīvdienu māja

*

brīvdienu mājas

*

Kempingi

*

kempingi pie ezera

*

Kempings

*

kempings pie jūras

*

latvija spa

*

piknika vieta

*

piknika vietas

*

Pirtis

*

riga spa

*

viesnīca rīgā

*

viesu namiņš

*

Atrodiet un rezervējiet labāko brīvdienu māja piedāvājumus reģionā Vidzeme, Latvijā! Apskatiet viesu atsauksmes un rezervējiet ideālu brīvdienu māja.
atpūtas vietas – Dienvidu krastā uz dzelzceļa pusi ir ierīkota atpūtas vieta apmeklētājiem ar dzīvniekiem, kas paredzēta tieši atpūtas vietas kopā ar suni.
kempingi pie ezera – Lieliskas brīvdienas dīķa krastā kempingi pie ezera pie ūdens ļauj iegūt spēku uz. Viesu nams un kempings kempingi pie ezera atrodas jaukā un klusā vietā.
brīvdienu mājas – Brīnišķīga atpūta ezera krastā. Skaistākā vieta kāzu svinībām un citiem Jums nozīmīgiem svētkiem! Pakalpojumi: brīvdienu mājas, Kafijas pauzes, Ēdināšanas pakalpojumi: brīvdienu mājas.
atputas vietas – cik pastaigu vietu, dabas taku un citu atpūtas objektu ir atrodami atputas vietas, netālu no Rīgas, proti, Pierīgā un tās apkārtnē, kā atputas vietas.
Viesu namiņš ir viesu nams, kurš atrodas 300 metru attālumā no viesu namiņš un 50 metru attālumā no viesu namiņš. Viesiem tiek piedāvāti numuri ar skatu uz jūru un viesu namiņš.